środa, 12 listopada 2014

Humble Audiobook Bundle 3

Angielskie audiobooki za grosze

Poprzedni pakiet

Humble Audiobook Bundle 2 dostałem kilka audiobooków, a wśród nich perełkę: Pierce Brown - Red Rising. To pierwszy tom powieści wydanej później w Polsce pod tytułem Red Rising Złota Krew.

Ten pakiet

The Hunger Games chyba już każdy zna. W mojej opinii drugi, a szczególnie trzeci tom okazały się bardzo słabe. Nie zmienia to jednak faktu, że tom pierwszy Igrzysk Śmierci (The Hunger Games) był naprawdę dobry. Jest to więc wspaniała okazja, aby posłuchać tego w oryginale. Gdy zapłacisz więcej możesz dostać również drugi i trzeci tom.
Z podanych tutaj tytułów najpierw zamierzam posłuchać Infinity Ring Book 1: A Mutiny in Time, bo uwielbiam książki o podróżach w czasie.
Moją córkę za to zainteresowało Spirit Animals Book 1: Wild Born.
Po przesłuchaniu postaram się oczywiście zrecenzować porównując z polskim audiobookiem (jeżeli będzie).

Gdzie kupić

Oczywiście na stronie humblebundle.com/books. Płacisz ile chcesz, ale gdy zapłacisz więcej niż $9 dostaniesz dwa razy więcej audiobooków (między innymi drugi tom Igrzysk Śmierci). Ci, którzy wydadzą $15 dostaną ostatni tom tej trylogii (Igrzyska Śmierci). W momencie, kiedy to piszę pozostało 13 dni na zakup. Warto to zrobić choćby po to, aby podszkolić rozumienie angielskiego przez słuchanie audiobooków. Polecam, bo to świetna metoda nauki.