Współpraca

Blog przeniesiony po nowy adress

Dopisek (4 marca 2015). Od paru miesięcy działa już nowy blog: ksiazki.audio. Zapraszam na tamtą stronę! Na razie piszę na oba blogi, ale niedługo nowe materiały będą się pojawiać tylko tam. Mam troje nowych współpracowników (dwoje stałych i jednego dorywczo). Pisanie bloga to frajda.

Starsze wpisy

Poszukuję współpracowników do pisania recenzji. Od stycznia przenoszę się pod nowy adres: ksiazki.audio. Idealne cechy współpracownika: powinien być we wszystkim inny niż ja, aby podobały mu się audiobooki, których ja nie słucham. Dodatkowo byłoby fajnie jakby miał iPhona (lub jakąś Nokię z Windowsem) i mógł przetestować aplikacje na tym telefonie (ja mam Andorida).
Parę lat temu narzekałem na brak audiobooków. Dziś jest lepiej, choć do rynku z angielskimi audiobookami nam daleko. Jednak ilość pozycji przekracza moje zdolności słuchania i przypomina mi o potrzebie współpracownika. Chętnych proszę o kontakt na: kontakt@ksiazki.audio.

Zapraszam wydawców i dystrybutorów audiobooków i słuchowisk do współpracy.
By się ze mną skontaktować w tej lub jakiejkolwiek innej kwestii zapraszam do pisania na adres:
kontakt@ksiazki.audio
To samo dotyczy osób, które chciałyby się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek innej sprawie. Wiadomości można wysyłać na ten sam adres.
Czytam (słucham) w zasadzie wszystkiego. Z wiekiem zwracam się coraz częściej ku klasyce, ale nie stronię także od prostych historii czy poradników wszelkiej maści. Uwielbiam sf, fantasy, kryminały, a nawet romanse.

kontakt@ksiazki.audio

dotychczasowa współpraca:
Audioteka
Harlan Coben - Tęsknię za Tobą
Marcin Ciszewski - Krüger. Tom 1 - Szakal
Harlan Coben - Sześć lat później
Stephen King - Pan Mercedes
Tomasz Sekielski - Sejf

Biblioteka Akustyczna
Grzegorz Szamotulski, Krzysztof Stanowski - SZAMO
Richard Wiseman - 59 sekund

Ebookpoint.pl
Kerstin Gier - Błękit Szafiru
Katarzyna Droga - Pokolenia. Wiek deszczu, wiek słońca

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza