czwartek, 27 listopada 2014

6 rocznica powstania Audioteki

Dziś 6 rocznica powstania Audioteki. Z tej okazji, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowali dla słuchaczy specjalną ofertę: w czwartek 27 listopada (czyli dzisiaj) wszystkie audiobooki dostępne w serwisie będzie można kupić w specjalnej cenie 16 zł (oczywiście z wyjątkiem audiobooków, których oryginalna cena jest niższa niż 16 zł).
Taka okazja cenowa trafia się w Audiotece tylko raz na rok, promocja urodzinowa dotyczy również superprodukcji, które zwykle kosztują kilkadziesiąt złotych. Zależy nam na tym, aby popularyzować audiobooki, które są przedłużeniem życia książki, a często samodzielnym dziełem, dzięki interpretacji czytających je aktorów.

O Audiotece

Audioteka rozpoczęła działalność w 2008 roku i jest już leaderem rynku audiobooków w Polsce i Czechach, a w tym roku uruchomiła działalność w krajach takich jak Francja, Szwecja, Niemcy, Włochy i krajach hiszpańskojęzycznych (głównie Meksyk). W chwili obecnej Audioteka tworzy audiobooki w 9 językach dla kilkunastu krajów.

Co wybrać - moje propozycje

Najnowsza książka Marcina Ciszewskiego. Pierwszy tom nowej serii:
Marcin Ciszewski - Krüger. Tom 1 - Szakal
Zanim pójdziesz do kina wysłuchaj naprawdę wciągającej książki o zaginionej pięknej żonie i podejrzanym mężu:
Gillian Flynn - Zaginiona dziewczyna


Najnowsza książka Cobena sprawia, że ciarki przechodzą po plecach, a na internet zaczyna się zupełnie inaczej patrzyć po przesłuchaniu:
Harlan Coben - Tęsknię za Tobą