wtorek, 1 lipca 2014

Audioteka - promocja na audiobooki do samochodu

Audioteka.pl kontynuuje promocje na audiobooki do słuchania podczas jazdy. Jest tutaj sporo starszych pozycji, ale dobrych.
Tak więc jeżeli jeszcze nie słuchaliście np. Camilli Läckberg to jest to wspaniała okazja, aby zapoznać się z pierwszą pozycją z długiego cyklu: Księżniczka z lodu. To takie kryminały z dużym wątkiem rodzinnym. Tutaj moja recenzja jednej z dalszych książek w serii, ale nie ma spojlerów. Za to opisana cała seria: Camilla Läckberg - Latarnik. Wspomnę jeszcze tylko, że Marcin Perchuć jest naprawdę dobrym lektorem.
Warto też wspomnieć o książce Stiega Larssona - Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet (znane z filmu: Dziewczyna z tatuażem / The Girl with the Dragon Tattoo). Naprawdę wciągający kryminał, choć trochę zwalnia na sam koniec. To także pierwszy tom serii (tyle, że krótszej niż tej od pani Camilli, bo to tylko trylogia).
Tego audiobooka będę niedługo recenzował. Teraz tylko go polecę: Pieśń Łuków. Bernard Cornwell umiał oddać sposób myślenia ludzi średniowiecza i opowiedzieć historię bitwy pod Azincourt.
Jest też trochę klasyki, jak np. Wehikuł czasu Wellsa. Książka wprawdzie stara, ale wcale nie przestarzała. Wręcz przeciwnie, co pokazuje choćby liczba ekranizacji. Recenzja tego audiobooka na blogu Papierofon.


Cała kolekcja tych promocyjnych audiobooków tutaj:
Kolekcja: Audiobooki idealne do słuchania w podróży!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza