poniedziałek, 23 lutego 2015

Jarosław Gibas - Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny (Jarosław Gibas)

Pierwsze wrażenie po włączeniu audiobooka jest bardzo pozytywne i z minuty na minutę utwierdzałam się w przekonaniu, że niezależnie co będzie mówił lektor jego zwyczajnie dobrze się słucha. Głęboki i spokojny głos autora książki doskonale koresponduje z jego treścią i poruszanymi zagadnieniami.
Książka gęsto naszpikowana wiedzą i przykładami z praktyki coachingowej autora co powoduje, że czytelnik zainteresowany tematem jak i praktyk na pewno coś dla siebie znajdzie.
Ze względu na dużą ilość wiedzy i wnikliwość lektura na konsumowanie w kilku porcjach, nie zaś połknięcie na jeden raz.
Dodatkowo z perspektywy osoby, która aktywnie działa w rozwoju osobistym cieszy mnie proponowanie idei całościowego podejścia do człowieka. Autor nie pomija kwestii naturalnej potrzeby człowieka do rozwoju duchowego. Wręcz przeciwnie propaguje ideę, że bez odpowiedniej dbałości o ten aspekt skazani jesteśmy na poczucie braku spełnienia.
Musisz jednak wiedzieć, że Jarosław Gibas czerpie głównie z buddyzmu. Temat ten w ok. 60% wypełnia treść tej książki. Szukając w innych kierunkach możesz być rozczarowany. Nie można jednak oczekiwać, że jeden człowiek sprawdzi i zgłębi wszystkie źródła, nie starczyłoby na to życia.
Jeżeli jednak chcesz zaczerpnąć z kultury Wschodu to jest to lektura dla Ciebie.

Wydawnictwo: Onepress
Czas nagrania: 7 godz. 13 min.
Czyta: Jarosław Gibas (autor)
Życie. Następny poziom (ebookpoint.pl) 31,99 zł


autor recenzji: Angelika Chimkowska
mentor, mówca i bloger
www.angelikacafe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza