poniedziałek, 9 lutego 2015

Jacek Walkiewicz - Pełna MOC możliwości (Jacek Walkiewicz)


Jeżeli nie oglądałeś wykładu Pełna moc możliwości na TEDxWSB to szczerze Ci zazdroszczę, bo na świeżo i bez wcześniejszych doświadczeń możesz poznać ciekawy i uwalniający styl Jacka Walkiewicza.
Jeżeli jesteś w tej drugiej grupie nic straconego, z wiedzą, którą już masz Jacek przeprowadzi Cię przez historie, które były źródłem jego prawd. Poprowadzi krok po kroku przez najważniejsze odkrycia i prawdy swoich dotychczasowych doświadczeń. Patrząc na jego wcześniejszy dorobek jako mentora, trenera czy psychologa większość oczekiwałaby mędrca, który obwieszcza prawdy objawiane. Na szczęście to nie w stylu Jacka Walkiewicza, on wykorzystuje swoje doświadczenie, aby wskazać na paletę życiowych wyborów i związane z tym konsekwencje. W erze perfekcjonizmu i dążenia do ideału idzie w przeciwnym kierunku dając słuchaczowi wybór i prawo do popełniania własnych błędów. Pierwszy raz słyszałam osobę, która wbrew powszechnym trendom z takim entuzjazmem mówi o plusach swojego słomianego zapału i niedoskonałościach. Bo Jacek nie staje w pozycji guru, ale raczej towarzysza podróży, który opowiada o tym jak można cieszyć się życiem i dlaczego warto. Przekazuje przy tym dużą dawkę praktycznych sposobów na odkrywanie własnej mocy i podłączenia do źródła automotywacji. Kolejną wartością są rozdziały z odpowiedziami na listy osób, które wcześniej zetknęły się z jego książkami lub były na szkoleniach. Myślę, że wielu znajdzie tam swoją historię i odpowiedź na własne zmagania.
Mówiąc krótko niezależnie czy wcześniej zetknąłeś się z Jackiem Walkiewiczem i jego wykładami czy też nie, 6 godzin tego audiobooka to bomba refleksji i sposobów jak z większą odwagą i mocą iść przez codzienność. Inwestycja czasu i pieniędzy, której na pewno nie będziesz żałował.

Wykład: Pełna moc możliwości


Wydawnictwo: Onepress
Czas nagrania: 6 godz. 10 min.
Czyta: Jacek Walkieiwcz (autor)
Pełna MOC możliwości (ebookpoint.pl) 31,99 zł


autor recenzji: Angelika Chimkowska
mentor, mówca i bloger
www.angelikacafe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza