środa, 4 marca 2015

Codziennie świeże promocje na audiobooki

Lista promocji na zrecenzowane audiobooki

Książki mówione (ksiazki.audio)

Pod nowym adresem znajduje się nie tylko ładniejszy blog, ale także ulepszenia. Jednym z najważniejszych jest automatycznie aktualizowana lista promocji na zrecenzowane audiobooki: Najnowsze promocje. Tym co pewnie wielu powstrzymuje przed zakupem jest cena. Z powodu jednak mnogości wielu stron sprzedających audiobooki nie zawsze jest łatwo znaleźć te w promocji. W tym celu właśnie powstała ta opcja: Największe (procentowo) promocje. Jest to jeden z powodów dlaczego warto odwiedzić nowego bloga: ceny są aktualizowane, a promocje łatwe do przejrzenia.

Przeglądanie

Promocje można posortować wg czasu (najnowsze pierwsze, wg zniżek (na początku listy te o największej procentowej obniżce) lub według ceny (najtańsze pierwsze).
Każdy tytuł jest przedstawiony w formie obrazka, tytułu, krótkiego streszczenia, a potem następuje najważniejsze. Widać dwie ceny, stara jest przekreślona, a nowa wyraźniejsza. Pod spodem widać ile procentowo wynosi dana obniżka.
Nic tylko kupować i wspierać nasz rynek audiobooków.

Nowy blog

Dlatego jeszcze raz zachęcam do odwiedzenia nowego bloga (ten tutaj będzie niedługo zamknięty), a szczególnie działu promocje:
Książki mówione (ksiazki.audio)
Najnowsze promocje
Największe (procentowo) promocje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz