czwartek, 18 grudnia 2014

Vincent V. Severski - Nieśmiertelni (Krzysztof Gosztyła)

Iran i Korea Północna współpracują przy produkcji bomby atomowej

Treść

Akcja książki dzieje się w kilku krajach jednocześnie. Na terenie Korei Północnej dokonano próbnych eksplozji ładunków jądrowych wyprodukowanych w Iranie. Ekipa Konrada Wolskiego wyrusza do Teheranu. Tymczasem na politechnice w Sztokholmie zostają brutalnie zamordowane cztery osoby. A w Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Czy te wydarzenia mają coś ze sobą wspólnego?

Seria

  1. Nielegalni
  2. Niewierni
  3. Niemiertelni

Autor

Był oficerem wywiadu i działał pod przybraną tożsamością przez 26 lat. Za granicą spędził 13 lat. Pracował na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i Europie. Odbył około 140 misji. Odszedł w 2007 roku na własną prośbę ze służby w wywiadzie w stopniu pułkownika. Teraz pod przybraną tożsamością (pisze pod pseudonimem Vincent V. Severski) odsłania warsztat pracy służb szpiegowskich w różnych krajach świata.

Podsumowanie

Podstawowa rada dla nowych pisarzy mówi: pisz o tym na czym się znasz. Vincent Severski na pewno zna się na robocie szpiegowskiej. Dodatkowo okazuje się naprawdę dobry autorem. Jego szpiegowskie historie są zarówno wciągające jak i bardzo realne (mogłyby się zdarzyć naprawdę). A kto wie ile scen opisanych tutaj jest opartych na prawdziwych wydarzeniach z przeszłości autora...

Nieśmiertelni (audioteka.pl) 39,90 zł

Wydanie limitowane na stronie producenta zawiera także wywiad z autorem Vincentem Severskim, oraz z lektorem Krzysztofem Gosztyłą.
Nieśmiertelni wydanie limitowane (fonopolis.pl) 2CD 49,99 zł 31,00 zł

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza